כניסה למסלקה הפנסיונית

חברת סוויפטנס

חברת סוויפטנס היא הגוף שנבחר על ידי משרד האוצר להקים ולתפעל את המסלקה הפנסיונית. זוהי חברת טכנולוגיה המתמחה בפיתוח ותפעול של מערכות מידע פיננסיות מורכבות. תפקידה של סוויפטנס הוא להבטיח את התפקוד היעיל והאמין של המסלקה הפנסיונית.

סוויפטנס אחראית על מספר היבטים מרכזיים בפעילות המסלקה:

 1. פיתוח ותחזוקת הפלטפורמה הטכנולוגית – החברה מפתחת ומתחזקת את התשתית הדיגיטלית עליה פועלת המסלקה, כולל האתר, מסדי הנתונים ומערכות העיבוד.
 2. אבטחת מידע – סוויפטנס אחראית על יישום אמצעי אבטחה מתקדמים להגנה על המידע הרגיש המאוחסן במסלקה.
 3. ממשקים מול גופים מוסדיים – החברה מפתחת ומתחזקת את הממשקים הדיגיטליים המאפשרים העברת מידע שוטפת בין המסלקה לבין הגופים המוסדיים השונים.
 4. שירות לקוחות – סוויפטנס מפעילה מוקד תמיכה טכנית עבור משתמשי המסלקה.
 5. פיתוח שירותים חדשים – החברה עובדת בשיתוף עם משרד האוצר על פיתוח והטמעה של שירותים חדשים במסלקה.

חשוב להדגיש כי למרות שסוויפטנס היא חברה פרטית, כל פעילותה בהקשר של המסלקה הפנסיונית נעשית תחת פיקוח הדוק של משרד האוצר ובהתאם לסטנדרטים גבוהים של אבטחה ופרטיות.

טופס מסלקה

טופס המסלקה הפנסיונית הוא הצעד הראשון בתהליך ההצטרפות למערכת. זהו טופס דיגיטלי שכל אזרח נדרש למלא כדי לפתוח חשבון במסלקה ולהתחיל ליהנות משירותיה. הטופס מעוצב בצורה פשוטה וידידותית למשתמש, במטרה להקל על תהליך ההרשמה ככל האפשר.

הטופס כולל מספר שדות חובה:

 1. פרטים אישיים – שם מלא, מספר תעודת זהות, תאריך לידה.
 2. פרטי התקשרות – מספר טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני.
 3. כתובת מגורים – לצורך אימות זהות.
 4. בחירת שם משתמש וסיסמה – לשימוש בכניסות עתידיות למערכת.

בנוסף, הטופס כולל שדה לבחירת שיטת אימות הזהות. ניתן לבחור בין אימות באמצעות פרטי כרטיס אשראי (ללא חיוב) או קבלת קוד אימות בדואר רשום.
חשוב להקפיד על מילוי מדויק של כל הפרטים בטופס, שכן אלו ישמשו לאימות זהות המשתמש ולשליחת מידע חשוב בעתיד. כמו כן, יש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המופיעים בסוף הטופס ולאשר את ההסכמה להם.
לאחר שליחת הטופס, תתבצע בדיקה של הפרטים ואימות הזהות. אם הכל תקין, יישלח אישור על פתיחת החשבון והמשתמש יוכל להתחיל להשתמש בשירותי המסלקה.

כמה עולה דוח מסלקה פנסיונית

אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב משתמשים פוטנציאליים של המסלקה הפנסיונית היא לגבי עלות הפקת דוח. התשובה הפשוטה והמשמחת היא – אין עלות! הפקת דוח מהמסלקה הפנסיונית היא ללא תשלום עבור האזרח.
משרד האוצר קבע כי שירותי המסלקה, כולל הפקת דוחות, יהיו זמינים לציבור ללא עלות. זאת מתוך הבנה שהנגשת מידע פנסיוני היא אינטרס לאומי ושהסרת חסמים כלכליים תעודד יותר אנשים להשתמש במערכת ולקחת חלק פעיל בניהול החיסכון הפנסיוני שלהם.
חשוב לציין כי לא רק הפקת הדוח הראשוני היא ללא עלות, אלא גם כל הפקה עתידית של דוחות. אין הגבלה על מספר הדוחות שניתן להפיק, כך שכל אזרח יכול לבקש דוח מעודכן בכל עת שירצה, ללא חשש מעלויות.
העובדה שהשירות ניתן בחינם אינה באה על חשבון איכותו. הדוחות המופקים הם מקיפים ומפורטים, וכוללים את כל המידע הרלוונטי על החיסכון הפנסיוני של המשתמש.

כניסה למסלקה הפנסיונית

כניסה למסלקה הפנסיונית היא תהליך פשוט ומהיר, המאפשר לכל אזרח גישה למידע הפנסיוני שלו בכל עת. התהליך מתחיל בכניסה לאתר הרשמי של המסלקה.
בדף הבית של האתר, יש ללחוץ על כפתור "כניסה לחשבון" או "התחברות". בשלב זה, המשתמש יתבקש להזין את פרטי ההתחברות שלו:

 1. שם משתמש או מספר תעודת זהות
 2. סיסמה אישית

לאחר הזנת הפרטים, המערכת תבצע אימות של הנתונים. אם הפרטים נכונים, המשתמש יועבר לאזור האישי שלו במסלקה.
חשוב לציין כי לעתים, כחלק ממדיניות אבטחת המידע, המערכת עשויה לדרוש אימות נוסף. זה יכול להיות בצורת קוד חד-פעמי שנשלח למספר הטלפון הנייד הרשום או לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש.
אם זו הכניסה הראשונה למערכת, או אם חלף זמן רב מאז הכניסה האחרונה, ייתכן שהמשתמש יתבקש לעדכן את סיסמתו.
במקרה של שכחת שם משתמש או סיסמה, קיימת אפשרות לשחזור פרטים באמצעות תהליך מאובטח הכולל אימות זהות.
לאחר הכניסה המוצלחת, המשתמש יוכל לגשת לכל שירותי המסלקה, כולל צפייה במידע האישי, הזמנת דוחות, ועדכון פרטים אישיים.

להוציא דוח מסלקה פנסיונית

הוצאת דוח מהמסלקה הפנסיונית היא אחת הפעולות החשובות והשימושיות ביותר שניתן לבצע במערכת. הדוח מספק תמונה מקיפה ועדכנית של מצב החיסכון הפנסיוני של המשתמש. להלן השלבים להוצאת דוח:

 1. התחברות למערכת – יש להיכנס לאתר המסלקה ולהתחבר לחשבון האישי.
 2. ניווט לאזור הדוחות – לאחר הכניסה, יש לחפש אפשרות כמו "הזמנת דוח חדש" או "הפקת דוח".
 3. בחירת סוג הדוח – המערכת עשויה להציע מספר סוגי דוחות. בדרך כלל, הדוח המקיף ביותר הוא "דוח מסלקה מלא".
 4. אישור הבקשה – לאחר בחירת סוג הדוח, יש לאשר את הבקשה להפקתו.
 5. המתנה לעיבוד – המערכת תתחיל לאסוף את המידע מכל הגופים הרלוונטיים. תהליך זה עשוי לארוך עד 3 ימי עסקים.
 6. קבלת התראה – כאשר הדוח מוכן, תישלח התראה למשתמש (בדרך כלל באמצעות SMS או דוא"ל).
 7. הורדת הדוח – ניתן להיכנס שוב למערכת ולהוריד את הדוח המוכן, או לצפות בו ישירות באתר.

הדוח המופק כולל מידע מקיף על כל המוצרים הפנסיוניים של המשתמש, כולל יתרות, הפקדות, תשואות, דמי ניהול וכיסויים ביטוחיים. זהו כלי חשוב לניהול ותכנון החיסכון הפנסיוני.

מה זה המסלקה הפנסיונית

המסלקה הפנסיונית היא מערכת מידע מרכזית שהוקמה על ידי משרד האוצר במטרה לרכז את כל המידע הפנסיוני של אזרחי ישראל במקום אחד. זוהי פלטפורמה דיגיטלית המחברת בין כל הגופים המוסדיים בשוק הפנסיוני – קרנות פנסיה, חברות ביטוח, קופות גמל וקרנות השתלמות – לבין החוסכים עצמם.

מטרות המסלקה הפנסיונית:

 1. הגברת השקיפות – מתן גישה קלה ונוחה למידע פנסיוני מקיף ועדכני.
 2. ייעול תהליכים – פישוט תהליכי העברת מידע בין הגופים השונים בשוק.
 3. העצמת הצרכן – מתן כלים לאזרחים לקבלת החלטות מושכלות לגבי החיסכון הפנסיוני שלהם.
 4. הגברת התחרות – יצירת בסיס להשוואה בין מוצרים פנסיוניים שונים.

באמצעות המסלקה, כל אזרח יכול לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית של כל החסכונות הפנסיוניים שלו, ללא צורך לפנות לכל גוף בנפרד. זוהי מהפכה של ממש בתחום הפנסיוני, המעניקה לציבור כלים חזקים לניהול ומעקב אחר החיסכון לטווח ארוך.
המסלקה מאפשרת לקבל מידע מפורט על כל סוגי החסכונות הפנסיוניים, כולל יתרות, הפקדות, תשואות, דמי ניהול וכיסויים ביטוחיים. כל זאת באופן נגיש, ברור ובחינם.

מידע פנסיוני מהמסלקה

המסלקה הפנסיונית מספקת מגוון רחב של מידע פנסיוני לכל משתמש. זהו מידע מקיף ועדכני שמאפשר לכל אזרח לקבל תמונה מלאה של מצב החיסכון הפנסיוני שלו. להלן פירוט המידע העיקרי שניתן לקבל מהמסלקה:

 1. רשימת המוצרים הפנסיוניים – פירוט של כל קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות שיש לחוסך.
 2. יתרות צבורות – הסכום הכולל שנצבר בכל אחד מהמוצרים הפנסיוניים.
 3. הפקדות – פירוט ההפקדות החודשיות או התקופתיות לכל מוצר, כולל חלוקה בין הפקדות העובד והמעסיק.
 4. תשואות – מידע על התשואות שהושגו בכל אחד מהמוצרים לאורך זמן.
 5. דמי ניהול – פירוט דמי הניהול הנגבים בכל מוצר, הן מהצבירה והן מההפקדות השוטפות.
 6. כיסויים ביטוחיים – מידע על הכיסויים הביטוחיים הקיימים, כגון ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה וביטוח שארים.
 7. מסלולי השקעה – פירוט המסלולים בהם מושקעים הכספים בכל מוצר.
 8. זכויות צבורות – במקרה של פנסיה תקציבית או קרנות ותיקות, מידע על הזכויות הצבורות.
 9. תחזית פנסיונית – הערכה של הקצבה הצפויה בגיל פרישה על בסיס הנתונים הקיימים.
 10. מידע על מעסיקים – פירוט המעסיקים שהפקידו כספים עבור החוסך לאורך השנים.

המידע מוצג בצורה ברורה ונגישה, עם אפשרות להפיק דוחות מפורטים. חשוב לציין כי המידע מתעדכן באופן שוטף, כך שהחוסך יכול לקבל תמונת מצב עדכנית בכל עת.

מסלקה פנסיו

המסלקה הפנסיונית היא מערכת מידע מרכזית שמהווה צומת חשוב בשוק החיסכון הפנסיוני בישראל. היא משמשת כגשר דיגיטלי בין החוסכים, הגופים המוסדיים (קרנות פנסיה, חברות ביטוח, קופות גמל), המעסיקים והיועצים הפנסיוניים. להלן מספר נקודות מפתח על המסלקה הפנסיונית:

 1. מטרה – המטרה העיקרית של המסלקה היא להגביר את השקיפות בשוק הפנסיוני ולאפשר לאזרחים גישה קלה ונוחה למידע על החסכונות הפנסיוניים שלהם.
 2. שירותים – המסלקה מאפשרת הפקת דוחות מקיפים על מצב החיסכון הפנסיוני, העברת מידע בין גופים שונים, וביצוע פעולות כגון ניוד כספים בין קופות.
 3. נגישות – השימוש במסלקה הוא ללא עלות לאזרח, והגישה אליה היא דרך אתר אינטרנט מאובטח.
 4. אבטחת מידע – המסלקה פועלת תחת סטנדרטים גבוהים של אבטחת מידע כדי להגן על הפרטיות והמידע הרגיש של המשתמשים.
 5. רגולציה – המסלקה פועלת תחת פיקוח של משרד האוצר ורשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.
 6. עדכניות – המידע במסלקה מתעדכן באופן שוטף, מה שמאפשר לקבל תמונת מצב עדכנית בכל עת.
 7. יעילות – המסלקה מייעלת תהליכים רבים בשוק הפנסיוני, מקצרת זמני טיפול ומפחיתה טעויות אנוש.
 8. העצמת הצרכן – באמצעות המידע והכלים שהמסלקה מספקת, היא מעצימה את הצרכנים ומאפשרת להם לקבל החלטות מושכלות יותר לגבי החיסכון הפנסיוני שלהם.

המסלקה הפנסיונית היא צעד משמעותי בקידום השקיפות והיעילות בשוק הפנסיוני בישראל. היא מהווה כלי חשוב עבור כל אזרח המעוניין לקחת חלק פעיל יותר בניהול החיסכון הפנסיוני שלו ולתכנן את עתידו הכלכלי בצורה טובה יותר.
לסיכום, המסלקה הפנסיונית היא מערכת חדשנית ומתקדמת שמשנה את פני השוק הפנסיוני בישראל. היא מנגישה מידע חיוני, מייעלת תהליכים ומעצימה את הצרכנים. עם זאת, חשוב לזכור כי המסלקה היא כלי עזר, וכדאי להיעזר בייעוץ מקצועי בעת קבלת החלטות משמעותיות לגבי החיסכון הפנסיוני.

נושאתיאור
חברת סוויפטנסחברה פרטית שנבחרה להקים ולתפעל את המסלקה הפנסיונית. אחראית על פיתוח ותחזוקת הפלטפורמה, אבטחת מידע, ממשקים מול גופים מוסדיים ושירות לקוחות.
טופס מסלקהטופס דיגיטלי להרשמה למסלקה הפנסיונית. כולל פרטים אישיים, פרטי התקשרות, ובחירת שיטת אימות זהות. חיוני לפתיחת חשבון במסלקה.
כמה עולה דוח מסלקה פנסיוניתהפקת דוח מהמסלקה הפנסיונית היא ללא עלות לאזרח. אין הגבלה על מספר הדוחות שניתן להפיק.
כניסה למסלקה הפנסיוניתתהליך פשוט הכולל כניסה לאתר הרשמי, הזנת פרטי התחברות (שם משתמש וסיסמה), ולעתים אימות נוסף.
להוציא דוח מסלקה פנסיוניתתהליך הכולל התחברות למערכת, בחירת סוג הדוח, אישור הבקשה, והמתנה לעיבוד (עד 3 ימי עסקים). הדוח כולל מידע מקיף על כל המוצרים הפנסיוניים.
מה זה המסלקה הפנסיוניתמערכת מידע מרכזית שהוקמה ע"י משרד האוצר לריכוז מידע פנסיוני. מטרותיה כוללות הגברת שקיפות, ייעול תהליכים, והעצמת הצרכן.
מידע פנסיוני מהמסלקהכולל רשימת מוצרים פנסיוניים, יתרות, הפקדות, תשואות, דמי ניהול, כיסויים ביטוחיים, מסלולי השקעה, ותחזית פנסיונית.
מסלקה פנסיוניתמערכת מידע מרכזית המשמשת כגשר בין חוסכים, גופים מוסדיים, מעסיקים ויועצים. מספקת שירותים ללא עלות, פועלת תחת פיקוח ממשלתי ומייעלת תהליכים בשוק הפנסיוני.
 

תוכן עניינים

אין באמור בפרסום זה כדי להוות ייעוץ פנסיוני המותאם לנתוניך האישיים, לצרכיך ולהעדפותיך, ואין בו משום המלצה לביצוע עסקה כלשהי במוצר פנסיוני. הנתונים הם לא נתונים רשמיים ולכן יכולים להשתנות בהתאם. *אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי או התחייבות להשגת תשואה או דירוג דומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

אתר לי דוח מסלקה